Коучинг


Ви готові..

Внести зміни, які повернуть вам відповідальність за ваше життя? Припинити турбуватися про те, що інші люди думають про вас?

Бути відповідальним?

Отримати те, що насправді ховається під самовиправданнямиі викопати реальні речі, які вас утримують від досягнення цілей?

Відчувати себе більш впевненим, більш усталеним і більш зосередженим, ніж будь-коли раніше?

З’ясувати, чого ви дійсно бажаєте отримати від свого життя \ кар’єри і свого перебування на цій планеті?

Працювати з досвідченим коучем, який чесний і називає речі своїми іменами?

Давайте зробимо ваше життя краще, ніж воно є зараз!

Працюючи разом по Skype під час годинних сеансів, ми викопаємо коріння того, що утримує вас від успіху.

Що очікувати від таких консультацій?

Величезний прорив у вашому житті з заохоченнями тапідтримкою з боку коуча. Ми досліджуємо хто ви є, щоб ви могли повністю зрозуміти, чому ви робите щось певним чином і чого ви дійсно хочете від свого життя, що відбувається всередині вашої голови і, найголовніше, як ви можете починати вносити зміни в сою життя вже зрізу після першої консультації. Наш коучинговий підхід охоплює набагато більше – і буде набагато глибше, ніж просто постановка цілей заради постановки цілей. У той час як цілепокладання і пошук рішень – це два із способів, з якими ми працюємо, АЛЕ також ми допоможемо вам зрозуміти і дослідити себе – і своє життя, роблячи акцент на розбір ваших переконань, цінностей, установок, мислення, поглядів, припущень і поведінки і т.д

Кількома словами? Завдяки нашим сеансам ви знайдете готові інструменти, що дійсно допомагають зробити те, що ви завжди думали, що не можете.

Підказка: ви вже перебуваєте на відстані декількох місяців від майбутнього, яке буде змінювати ваш світ по його вісі. Чи згодні пройти увесь цей шлях? Тоді реєструйтеся на безкоштовну вступну консультацію по skype.